Cztery ligowe mecze w listopadzie. Będzie dużo ciekawego

0
Cztery mecze czekają w listopadzie koszykarzy BM Slam Stal. Wicemistrz Polski drugi miesiąc nowego sezonu rozpoczyna od wtorkowego, hitowego starcia ze Stelmetem Zielona Góra, który zajmuje obecnie pozycję lidera tabeli.

Po pierwszym miesiącu nowego sezonu, ostrowski zespół ma w dorobku trzy wygrane, przy jednej porażce. Teraz podopiecznych trenera Wojciecha Kamińskiego czeka drugi miesiąc ligi.

Listopad ,,Stalówka” rozpocznie od mocnego uderzenia. We wtorek u siebie podejmować będzie ekipę Stelmetu Zielona Góra. To niepokonany lider tabeli, który do tej pory wygrał pięć spotkań. W niedzielę, 11 listopada ostrowian czeka wyjazdowy mecz w Gliwicach.

We własnej hali żółto-niebiescy ponownie pojawią się w niedzielę, 18 listopada. Wtedy podejmować będą rewelacyjnie grającą obecnie Polpharmę Starogard Gdański. Listopad ostrowski zespół zakończy za to wyjazdowym meczem w Lublinie. Starcie z TBV Startem zaplanowane zostało na sobotę, 24 listopada. Po tym spotkaniu w lidze nastąpi przerwa na mecze kadry narodowej w eliminacjach do mistrzostw świata.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick