„Co się dzieje z Polską?”. Gościem prof. Andrzej Rzepliński

6
Były prezes Trybunału Konstytucyjnego profesor Andrzej Rzepliński będzie dziś gościem kolejnego spotkania z cyklu "Co się dzieje z Polską" organizowanego przez Komitet Obrony Demokracji w Kaliszu. Wstęp wolny.

Spotkanie z byłym prezesem TK rozpoczyna się o godzinie 18:00 w Restauracji KTW Park w Kaliszu (Park Miejski 2) i zatytułowane jest „Wolność pokojowego zgromadzania się”. Gościa zaproszonego przez kaliski KOD przedstawiać nie trzeba. To znany prawnik,  nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, w latach 2010–2016 prezes Trybunału Konstytucyjnego.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Szczegółowe informacje:

tel. 797 207 221;

e-mail: kod.wlkp.pld@gmail.com

https://www.facebook.com/events/375173912886264/

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

6 KOMENTARZE

    • 3
      2

      Tak, są dwie Polski i zawsze były. Polska Kaczyńskiego, Piotrowicza, Pawłowicz, Rydzyka, Macierewicza, Ziobry, Zelnika, Ziemca, Kurskiego…… oraz druga Wałęsy, Frasyniuka, Michnika, Ks. Tischnera, Rzepilińskiego, Strzembosza Mazowieckiego, Gajosa, Holland, Wajdy…. pomyśl choć przez chwilę rodaku i się zdecyduj wschód czy zachód – zaścianek czy nowoczesność, średniowiecze czy XXI WIEK!!!!

  1. Panie radny Kornaszewski Andrzeju! Jak do Kalisza swego czasu miał przyjechać Kijowski lider KOD-u, to żeś pan ogłaszał to wydarzenie z tygodniowym wyprzedzeniem i zapraszał ostrowiaków na Sesji Rady Miejskiej. A jak teraz Rzepliński który nie jest alimenciarzem, nie wyłudza pieniędzy wystawiając fikcyjne faktury i nie utrzymuje się jako bezrobotny z pomocy rodziny to pan milczysz i zajmujesz się siedzeniami na miejskim stadionie. Czy to jest poważne!?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.