Co mieszkańcy Ostrowa myślą o zakazie handlu w niedzielę? [SONDA]

10
Od marca 2018 roku wolna będzie tylko pierwsza i ostatnia niedziela każdego miesiąca. Od stycznia 2019 roku już tylko w jedną niedzielę będzie można handlować, a rok później w życie wejdzie już całkowity zakaz handlu ten dzień. Co myślą o tym mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego? Czekamy także na wasze opinie.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

 1. 6
  11

  Ja pracuje od pn-pt od 7 do 19 a w soboty od 7 do 16tej i niedziela była jedynym spokojnym dniem na zrobienie zakupów na cały tydzień
  Także jak dla mnie poje$&^%& (co by nie był usunięty komentarz)

 2. 5
  1

  Chciałam zauważyć że każdy jest zapracowany szkoła dzieci dom praca itp. te osoby pracujące w galeriach i marketach też i każdy chciałby wolną niedzielę aby pobyć w rodziną a sklepy są otwarte do 21 i 22 więc zawsze można zrobić zakupy trzeba sobie inaczej zorganizować bo jak ja idę na 14do pracy to muszę je zrobić po prostu do południa a nie czekam na niedzielę !!!!

 3. 3
  1

  Nie jestem za PISem ale to bardzo dobra decyzja. Pracowałem kiedyś w Austrii w Klagenfurcie i tam sklepy w sobotę zamykały się o 17 max 18 w tygodniu też byly czynne krocej i nie bylo problemu. Niedziela to dzien odpoczynku mozna spedzic czas z rodzina czy spotkac sie z przyjaciolmi albo gdzies wyjechac.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick