Centra i Ostrovia z wygranymi. Bolesna porażka Pogoni

W Ostrowie Wielkopolskim w meczu Ostrovii z LKS-em Gołuchów emocji było sporo. W 39 minucie wynik dla gospodarzy otworzył Mariusz Poślednik. Przed przerwą do wyrównania doprowadził jednak Marcin Szymkowiak.

W II połowie było równie emocjonująco. Obie drużyny miały swoje okazje. Kluczowa dla losów meczu była 85 minuta. W niej Daniel Kaczmarek zdobył złotego gola. Ostrovia pokonała LKS 2:1.

Pięć goli padło w meczu ostrowskiej Centry, która dzisiaj walczyła na trudnym terenie w Wągrowcu. Spotkanie z Nielbą rozpoczęło się świetnie dla Centry. Już w 2 minucie bramkę dla gościł zdobył Michał Kucharski. Przed przerwą, w 41 minucie, na 2:0 podwyższył Jakub Michalski. W II połowie w 51 minucie kontaktowe trafienie dla gości zanotował Michał Gruszka. W 73 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Jakub Michalski. Centra prowadziła 3:1. W doliczonym czasie gry wynik na 3:2 dla Centry ustalił Rafał Leśniewski.

Sobota nie była udana dla Pogoni Nowe Skalmierzyce. Zespół prowadzony przez trenera Mariusza Kaczmarka uległ Obrze Kościan 0:4.

W czwartoligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów przewodzi teraz Lubuszanin Trzcianka, ale lider ma tylko punkt przewagi nad grupą pościgową. Po 23 punkty wywalczyły do tej pory zespoły Unii Swarzędz, Pogoni Nowe Skalmierzyce oraz ostrowskiej Centry.