Był kompletnie pijany i wiózł ze sobą czterech pasażerów

0
Kompletną nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni wykazał się 28-letni mieszkaniec gminy Żerków, który będąc pijanym, wiózł ze sobą czterech pasażerów i uderzył w betonowy płot.

Policjanci zostali poinformowani o kierowcy opla corsy, który w miejscowości Lubina Mała, uderzył pojazdem w betonowy płot, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

CZYTAJ TEŻ: Dwie osoby, 9 kg narkotyków i „podejrzane” banknoty w rękach policji [WIDEO, ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze szybko namierzyli pojazd na jednej z posesji. Miał on widoczne ślady uderzenia. W środku samochodu widać było puste butelki oraz kieliszki. – Wytypowali oni mężczyznę, który prawdopodobnie siedział za kierownicą w chwili zdarzenia. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec gminy Żerków. Przeprowadzone na miejscu badanie wykazało, że ma on w swoim organizmie 2,8 promila alkoholu. Pasażerowie pojazdu również byli nietrzeźwi – asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

28-latek został przewieziony na komendę, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick