„Bezpartyjny” Patryk Jędrowiak kandydatem na burmistrza Ostrzeszowa

11
Znamy kolejnego kandydata na burmistrza Ostrzeszowa w najbliższysz wyborach. Został nim Patryk Jędrowiak, dotychczasowy radny, który wystartuje spod szyldu Bezpartyjnych.

Patryk Jędrowiak został trzecim kandydatem na burmistrza Ostrzeszowa. Poszerzył tym samym listę osób ubiegających się o najważniejsze stanowisko w gminie. – To jest kontynuacja pracy, jaką wykonuję w bieżącej kadencji. Do poprzednich wyborów startowały dwa komitety bezpartyjne w Ostrzeszowie i teraz postanowiliśmy połączyć siły. Efektem tego jest nie tylko wspólny kandydat na burmistrza, ale także lista osób startujących na radnych zarówno do gminy, jak i powiatu – mówi Jędrowiak.

 

Jak zaznacza, o programie wyborczym nie mówi, ponieważ nie został ogłoszony jeszcze termin wyborów i nie chce złamać prawa. Chętnie przedstawia jednak, jak mógłby wyglądać Ostrzeszów, kiedy wygra wybory. – Miasto, które mi się marzy to takie, w którym jest zdecydowanie więcej miejsc w żłobkach, bo obecnie mamy ich tylko 25. Uważam, że są możliwości, by tę liczbę zwiększyć do 100. Pozwoliłoby to kobietom wrócić na rynek pracy. Kolejny problem pojawia się, kiedy miejsca w żłobkach nie ma, a dziadkowie nie żyją. Wtedy rodzice często są postawieni pod ścianą. Ważny jest dla mnie także szacunek dla publicznego pieniądza. Mam na myśli budowę szkoły, który miała kosztować 12 mln zł, a teraz jest mowa o 30 mln zł. Jeśli chodzi o seniorów, to chciałbym ułatwić dostęp do programu „Złota rączka”, a w przypadku młodych i zdolnych mieszkańców, stworzyć pole do współpracy i wykorzystania ich potencjału, a nie tylko chwalenia się ich osiągnięciami, nie zauważając ich drogi kariery – wymienia kandydat na burmistrza.

Jak uważa, nie tylko wprowadza nową jakość i spojrzenie na problemy, ale wysoko też ocenia swoje szanse na zwycięstwo. – Chcę poszerzyć ofertę wyboru mieszkańcom, ponieważ dwóch kandydatów to za mało, a miasto i gmina potrzebują nowego spojrzenia – wyjaśnia.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. 5
  8

  Bezpartyjne były działacz SLD, RUCHU PALIKOTA i Towarzysza Siwca . Bezpartyjny brzmi jak dowcip . Wieczny student , który do tej pory nigdzie nie pracował . Specjalista od Turcji chce wprowadzić drugi Istambuł w Ostrzeszowie . Dotychczas nic nie pokazał poza kłótniami . A teraz obiecali każdemu .

 2. 6
  5

  Brak doświadczenia zawodowego. Obecnie bezpartyjny, w 2014 roku komitet Razem dla gmin, w 2010 roku Sojusz Lewicy Demokratycznej. Co wybory nowy szyld. Wcześniej tworzyli jeszcze Europę Plus i Ruch Palikota w Ostrzeszowie hehe. Ludzie się nie nabiorą na te sztuczki marketingu politycznego. Ostrzeszów potrzebuje doświadczonego menegera

 3. 3
  5

  Doświadczenie samorządowe, jakiego można tylko pozazdrościć, a do tego świeże spojrzenie na problemy miasta, mnóstwo pomysłów, energia i wizja. Jest wiele miast, które wyszły z „marazmu” dzięki temu, że nie bały się postawić na młodego burmistrza. Spójrzmy na kwitnący Gostyń i zastanówmy się czy nie wolelibyśmy pójść tą drogą.

 4. 5
  3

  Wytykanie działania podczas kampanii różnych partii politycznych jest dość zabawnym sposobem oczerniania. A gdzie miałby zbierać doświadczenie polityczne? Przed telewizorem? Dla mnie to plus, że się angażował….Bezpartyjny nie oznacza „bez poglądów”.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.